Zomerdeal: €198 €98
Alle essentiële MailChimp vaardigheden in 50 videolessen. Vlot en goed zelf je nieuwsbrief maken!
Bekijk deze online cursus→

Trainer:
Martijn Baltes

Advies, training & support

Support Strippenkaart

Advies, training & support

Het basisuurtarief van Vlot & Goed bij facturering achteraf ("uurtje factuurtje") is € 148 per uur exclusief 21% BTW.

Wil je flink wat ondersteuning bij het opzetten van een nieuwe website of nieuwsbrief en gaandeweg steeds meer zelf gaan doen? En/of heb je regelmatig verspreid over het jaar ondersteuning nodig? Dan is een Vlot & Goed Support Strippenkaart de meest flexibele en voordeligste oplossing. 

Een strippenkaart is een urentegoed dat je vooraf inkoopt en naar wens gedurende een jaar na aanschaf kan worden ingezet voor zowel werk dat ik voor je doe (bijvoorbeeld het opzetten van een website), als training en support (bijvoorbeeld vragenuurtjes door het jaar heen).

Samenwerken kan online via Teams, Zoom of Google Meet en bij mij op kantoor in Hilversum.

Training en support (met een tijdsduur van minimaal 2 uur) kan ook bij jou op locatie plaatsvinden. Dan wordt er per bezoek (binnen de Randstad) 1 strip (= 1 uur) extra in rekening gebracht voor reistijd en reiskosten.

Hoe meer uren je inkoopt, hoe lager het uurtarief:

BundelKostenUurtarief
1 uur ("uurtje factuurtje")€ 148€ 148
10 uren€ 1.280€ 128
20 uren€ 2.360€ 118
40 uren€ 4.320€ 108